Kargoweb - Yükleniyor

Kargoweb.com - Yurtdışı Gönderi ve Yurtdışı Kargo

Yurtdışı Gönderi

Yurtdışı Kargo

Hava Kargo

Fuar Taşımacılığı

Daha önce lojistik ve taşımacılık sektöründe deneyimi olan ve artık daha inovatif olarak sektöre yeni bir sistem kazandırmak isteyen kargoweb, Firmalar ve tekil kişiler adına diğer taşıyıcı firmalarla anlaşmalar yapıp, grup satın alma gücünden faydalanarak Yurtdışı Gönderi ve Yurtdışı Kargo için en uygun fiyatı sizlere sunar. Bunun yanında gönderilerinizin takibini kolaylaştırıp sizlerin üzerinizdeki operasyon yükünü azaltmayı hedefler.

Kargoweb olarak yaptığımız işe başlamamızın sebebi Türkiye orjinli bir dünya markası yaratmak ve parsiyel taşımacılık sektörünü yeniden tanımlayıp siz kullanıcılar için daha işlevsel ve avantajlı hale getirebilmektir.Bunu kurduğumuz iş modelinde Kargoweb siz müşteriler için müteahhit pozisyonunu üstlenerek Yurtdışı Gönderi ve Yurtdışı Kargolarınızın en uygun fiyatlı ve en uygun firmayla istediğiniz destinasyona gitmesini sağlayarak yapıyoruz.

Vizyonumuz, Yurtdışı Gönderi ve Yurtdışı Kargo sektöründe yeni bir dönem başlatıp, uygun fiyat ve kaliteli gönderi hizmeti sunarak dünya markası olmaktır. Misyonumuz ise,İnternet ve teknolojilerini en iyi şekilde kullanıp çözümler geliştirmek Ar-Ge yatırımı yapmak, yeni projeler gerçekleştirmek ve çalışanları ile birlikte büyümektir.

KARGOWEB Web Sitesinin kullanım Koşul ve Şartları:

Telif Hakkı  

Kargoweb Web Sayfası içeriğine ilişkin telif hakkı si www.kargoweb.com’ a aittir.

Çoğaltma Yetkisi  

  • Aşağıda belirtilen koşullar hariç olmak üzere Kargoweb’in önceden yazılı izni alınmaksızın içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da saklanması kesinlikle yasaktır. Sitede yer alan bilgileri kişisel kullanım amacıyla basmak,
  • Kendi belgelerinizden bu web sitesine link kurmak gibi amaçlar
  • İçeriğin sadece bilgi ve ticari olmayan amaçlarla kullanılması

KARGOWEB Markası

 

'KARGOWEB', markası tescilli bir markadır. Site teknoloji yönünden telif hakları, ticari markalar gibi hukuken korunan bilgiler içermektedir. Bu markayı kullanmak için hiçbir lisans verilmemiştir.. Bu marka önceden yazılı izin olmadan hiçbir şekilde kopyalanamaz, yüklenemez, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilemez ve dağıtılamaz.

 

Sizin Yorumlarınız

KARGOWEB sizden geri bildirim istemekte, sizlerin fikir ve önerilerinize önem vermektedir. Ancak her yoruma ayrı ayrı cevap veremeyebilmektedir. KARGOWEB vereceğiniz herhangi bir bilgiyi kullanmakta ve eyleme geçirmede serbesttir.

 

Bu Sitenin Doğruluğu

Bu web sayfaları farkında olmadan yapılan hatalar veya basım hataları içerebilir. Bunlar bulunursa, KARGOWEB’in takdiriyle düzeltilecektir. Bu sayfalardaki bilgiler düzenli olarak güncellenmektedir, ancak güncellemeler arasındaki değişiklikler sırasında hatalar düzeltilemeyebilir veya yeni hatalar meydana gelebilir. Internet tüm dünyada binlerce sitede bağımsız olarak mevcuttur, bu yüzden, bu sayfalarla erişim yapılan bilgilerin bir kısmı KARGOWEB’in dışından kaynaklanabilir. Kullanıcıların Kargoweb’in sitesinden elde ettikleri görüş veya bilgiler sebebiyle uğrayabilecekleri kayıp ve zararlardan Kargoweb sorumlu tutulamayacaktır.
Virüsler  

KARGOWEB bu web sayfalarından virüsleri uzak tutmak için tüm makul çabaları göstermektedir ama bunu taahhüt edemez ve virüsler için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu sayfalardan bilgi yüklemeden önce lütfen gereken tüm önlemleri alınız.

 

Yasal Uyarı  

Bu web sitesindeki hizmetler, içerik ve bilgiler “olduğu gibi” sağlanmış olup, kanunun el verdiği azami ölçüde, KARGOWEB, her türlü garantiyi (doğrudan, dolaylı ya da başka şekilde tezahür eden) reddeder. KARGOWEB şirketi ve lisansörleri, KARGOWEB web sitesi veya sistemleri sistemleri yoluyla aktarılan hizmetlerin, içeriğin veya bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği, güvenliği veya güncelliği hakkında hiçbir bidirim veya garantide bulunmamaktadır. KARGOWEB sistemleri veya web sitesi yoluyla edinilen hiç bir bilgi, bu koşul ve şartlar altında açıkça ifade edilmeyen herhangi bir garanti teşkil etmez.

Bazı yargı hükümleri zımni garanti sınırlamasına izin vermemektedir. Bu nedenle bu bölümdeki sınırlama ve istisnalar sizin için geçerli olmayabilir. Tüketici konumunda iseniz, buradaki hükümler feragat edilemeyecek yasal haklarınızı etkilemez. Burada ifade edilen koşul ve şartların getirdiği sorumluluk ve garanti sınırlamaları ve istisnaların adil ve makul olduğunu kabul ve taahüt etmiş sayılırsınız. 

Kanunların el verdiği ölçüde, burada ifade edilen koşul ve şartlarda sizin için belirtilen tazminatlar münhasırdır ve burada ifade edilen koşul ve şartlarda açıkça sunulanlarla sınırlıdır. 
Bilgi İfşası  

Bu web sayfalarını ziyaret edenlerin verdiği bütün bilgiler gizli kabul edilir ve hizmetlerin kapsamının şartı haricinde KARGOWEB tarafından hiçbir üçüncü kişi veya tarafa ifşa edilmez.