Kargoweb - Yükleniyor

Kargoweb.com - Yurtdışı Gönderi ve Yurtdışı Kargo

Yurtdışı Gönderi

Yurtdışı Kargo

Hava Kargo

Fuar Taşımacılığı

Daha önce lojistik ve taşımacılık sektöründe deneyimi olan ve artık daha inovatif olarak sektöre yeni bir sistem kazandırmak isteyen kargoweb, Firmalar ve tekil kişiler adına diğer taşıyıcı firmalarla anlaşmalar yapıp, grup satın alma gücünden faydalanarak Yurtdışı Gönderi ve Yurtdışı Kargo için en uygun fiyatı sizlere sunar. Bunun yanında gönderilerinizin takibini kolaylaştırıp sizlerin üzerinizdeki operasyon yükünü azaltmayı hedefler.

Kargoweb olarak yaptığımız işe başlamamızın sebebi Türkiye orjinli bir dünya markası yaratmak ve parsiyel taşımacılık sektörünü yeniden tanımlayıp siz kullanıcılar için daha işlevsel ve avantajlı hale getirebilmektir.Bunu kurduğumuz iş modelinde Kargoweb siz müşteriler için müteahhit pozisyonunu üstlenerek Yurtdışı Gönderi ve Yurtdışı Kargolarınızın en uygun fiyatlı ve en uygun firmayla istediğiniz destinasyona gitmesini sağlayarak yapıyoruz.

Vizyonumuz, Yurtdışı Gönderi ve Yurtdışı Kargo sektöründe yeni bir dönem başlatıp, uygun fiyat ve kaliteli gönderi hizmeti sunarak dünya markası olmaktır. Misyonumuz ise,İnternet ve teknolojilerini en iyi şekilde kullanıp çözümler geliştirmek Ar-Ge yatırımı yapmak, yeni projeler gerçekleştirmek ve çalışanları ile birlikte büyümektir.

Kargoweb - Özet

BİR PAKET DAHA EKLEYİN

Unutmayın şimdi hazırladığınız gönderi hala burada olacak ve tek bir seferde ödeme yapabileceksiniz.
Paketinizin İçeriği Aşağıdaki Gibidir
Başlık
Fiyat
Paket Taşıma Ücreti TL
Sigorta Ücreti TL
-0.00 TL
SİPARİŞ TOPLAM
TL
CARİ BAKİYE
TL
GENEL TOPLAM
TL
Nasıl Ödemek İstersiniz

TL

TL

TL
TL
Kargoweb - Ödeme
Lütfen Ödeme Bilgilerinizi Giriniz
Kargoweb - Mini
Toplam Fiyat
TL
 
Kart Sahibinin Adı
Kart Sahibinin Soyadı
 
 
Kredi Kartı Numarası
 
Kart Tipi
K.K. CCV
S.K.T.AY
S.K.T.YIL
Kargoweb - Önemli
Hatırlatmak isteriz ki kredi kartı bilgileriniz güvencemiz altındadır. Kargoweb hiç bir şartla kart bilgilerinizi kaydetmez ve en son güvenlik önlemleri ile dolandırıcılık konusunda sizi korur. 128 bit SSL sertifikası ile korumamız altındasınız.